Серія Perolite™️ – це широкий портфель різних форм засобів, що у своєму складі мають основну активну речовину бензоїл пероксид (БПО). Бензоїл пероксид – це широковідомий та схвалений Управлінням із питань якості продовольства та медикаментів США (FDA) актив. Цей компонент має антимікробні властивості, що допомагають знищувати бактерії, які спричиняють акне, і зменшувати запалення шкіри. Бензоїл пероксид також може допомагати зменшити кількість комедонів (чорних цяток).
В серії Perolite™️ бензоїл пероксид представлений у формах:
-
мило Perolite (БПО 2,5%) та Perolite Plus (БПО 1,25% та кліндаміцин 0,1%)
засоби для вмивання:
При застосуванні будь яких засобів необхідна консультація спеціаліста, зокрема лікаря-дерматолога. При цьому, часто у пацієнтів з'являються додаткові питання. Ми згрупували найпоширеніші запитання про лінійку Perolite™️:
-
Яка різниця між милом Perolite та Perolite Plus?
Мило Perolite має у складі чистий бензоїл пероксид у концентрації 2,5%, а мило Perolite Plus має у складі крім бензоїл пероксиду 1,25%, ще антибіотик - кліндаміцин 0,1%.
-
Як довго можна користуватись милом Perolite та Perolite Plus?
Мило Perolite можна використовувати пожиттєво, а мило Perolite Plus – не довше 3 місяців.
-
Скільки часу чекати після вмивання засобами Perolite та нанесенням наступного засобу?
Після очищення шкіри будь яким засобом лінійки Perolite потрібно робити перерву у 30 хв. Тобто зачекати поки шкіра повністю висохне, і вже після наносити наступний засіб (гель,крем тощо.).
-
Як використовувати гелі Perolite?
-
Перед застосуванням вимити шкіру м’яким засобом для вмивання і обережно висушити її
-
Зачекати 30 хвилин перед нанесенням гелю.
-
Уникати застосування на слизових оболонках, ділянках навколо очей, рота, куточків носа, а також на ділянках шкіри з відкритими ранами
-
Видавити не більше 1-1,5 см засобу на кінчик пальця і розподілити рівномірно по обличчю, м’яко втираючи в шкіру
-
Засіб повинен майже одразу після нанесення стати непомітним. Якщо засіб залишається помітним на обличчі, слід зменшити його кількість
-
Гелі Perolite 2,5% та 5% можна використовувати як локально (точково) на одиничні папуло-пустульозні висипання, так і на всю ділянку обличчя.
-
Чи можна застосовувати Бензоїл пероксид при вагітності?
Прищі під час вагітності – це висип на шкірі, який, найчастіше, спричинений гормональними змінами. При цьому, акне під час вагітності явище розповсюджене. Насправді більше половини вагітних можуть помітити появу прищів у цей делікатний період. У деяких випадках акне навіть може досягти тяжкого ступеню і позбутись їх пізніше може бути складно.
Бензоїл пероксид дерматологи включають в схему лікування вугрового висипу - acne vulgaris. Також експерти рекомендують застосування під час вагітності місцевих рецептурних засобів, які містять бензоїл пероксид. Тільки близько 5% активного препарату, нанесеного на шкіру, всмоктується в організм. Тому вважається, що такі ліки не створюють підвищеного ризику вроджених вад.
-
Коли краще вмиватись милом Perolite, а в якому випадку Perolite Face Wash?
Акне має різні форми та ступені тяжкості. Тому підбір даних засобів залежить від типу та загострення акне, а також індивідуальних особливостей шкіри пацієнта.
У будь якій ситуації, якщо у вас виникають сумніви чи, можливо, дискомфортні відчуття під час застосування бензоїл пероксиду, не зважайте, зверніться до лікаря за консультацією. Тільки експерт зможе якісно оцінити стан вашої шкіри та надати кваліфіковані поради у схему лікування захворювання.