Кількість
|
Вартість
|
||
|
ТАРЛІК ШАМПУНЬ містить комбінацію кам'яновугільного дьогтю 4,25% і саліцилової кислоти 2%.
Дьоготь:
- При псоріазі знижує підвищене утворення клітин шкіри, тим самим зменшує розмір псоріатичних бляшок.
- При себорейному дерматиті проявляє протигрибкову активність щодо Malassezia furfur.
- Має протизапальну та протисвербіжну дію.
Саліцилова кислота:
- Сприяє відлущуванню аномально накопиченних клітин шкіри.
- Сприяє зменшенню лупи, свербіжу та лущенню.
- Має антисептичну дію.
При виробництві ТАРЛІК ШАМПУНЬ використовуються сучасні технології, що дозволяють отримати засіб без специфічного запаху кам'яновугільної смоли, при цьому зберігають усі її цілющі властивості.
ОПИС:
- Володіє антисептичною, антибактеріальною та протигрибковою дією.
- Знижує підвищене утворення клітин шкіри.
- Сприяє відлущенню аномально накопиченних клітин шкіри.
- Має протизапальну та протисвербіжну дію.
- Сприяє зменшенню лупи та лущенню.
ПРИЗНАЧЕННЯ:
- Псоріаз.
- Себорейний дерматит.
- Тривале полегшення свербіння шкіри.
СПОСІБ ВИКОРИСТАННЯ:
- Застосовувати 1-2 рази на тиждень.
- ТАРЛІК ШАМПУНЬ призначений для догляду за шкірою голови, а не для догляду за волоссям.
- Попадання ТАРЛІК ШАМПУНЮ на волосся безпечне і не завдає волоссю ніякої шкоди, проте спеціально намилювати всю довжину волосся необов'язково.
- Намочити шкіру голови теплою водою після чого легкими масажними рухами нанести ТАРЛІК ШАМПУНЬ на шкіру голови.
- Добре промити шкіру голови та волосся і знову нанести невелику кількість шампуню.
- Легкими круговими рухами втирати шампунь в шкіру голови до утворення піни.
- ТАРЛІК ШАМПУНЬ має низьке піноутворення, тому не очікуйте утворення рясної піни.
- Залишити ТАРЛІК ШАМПУНЬ на 5 – 10 хвилин і знову змити.
- Висушувати волосся, як звичайно.
- У разі нагальної потреби можливо використовувати звичайний шампунь та кондиціонер відразу після використання ТАРЛІК ШАМПУНЬ, наносячи їх безпосередньо на волосся та мінімізуючи їх потрапляння на шкіру голови.
- Проте ефективніше використовувати ТАРЛІК ШАМПУНЬ та звичайний шампунь у різні дні.
- Не рекомендовано застосовувати мило або інші шампуні безпосередньо перед застосуванням ТАРЛІК ШАМПУНЮ.
- Не застосовувати на пошкоджених або інфікованих ділянках шкіри голови.
РЕКОМЕНДАЦІЇ ПРИ ВИКОРИСТАННІ:
- ТАРЛІК ШАМПУНЬ може підвищувати чутливість шкіри до сонячних променів, тому необхідно застосовувати засоби для захисту шкіри протягом його застосування (одяг, капелюх з широкими полями, тощо).
- Не використовувати при алергії або підвищеній чутливості до будь-якого з компонентів.
- Якщо є схильність до алергії, бажано перевірити засіб на невеликій ділянці шкіри та зачекати 24 години, щоб побачити, чи не з'явиться реакція.
- Зазвичай ТАРЛІК ШАМПУНЬ добре переноситься та не спричиняє непередбачуваних побічних ефектів. Якщо під час використання виникають будь-які подразнення шкіри (біль, сухість, печіння, свербіж, еритема, контактний дерматит, набряки обличчя, губ, язика) - обмежте або припинить частоту використання засобу і зверніться до лікаря.
- Не використовувати перорально, вагінально, на слизових оболонках, відкритих ранах та опіках, при випадковому нанесенні на ці ділянки, промити їх великою кількістю теплої води.
- Уникайте контакту з очима, у разі контакту - обов’язково промити водою.
- Не рекомендовано використання під час вагітності або годування груддю через відсутність даних щодо такого використання.
- Використовувати дорослим з 18 років.
ПОВНИЙ СКЛАД:
Розчин кам'яновугільної смоли 4,25%, саліцилової кислоти 2%, розчин бензалконію хлориду 0,40%, основа шампуню (лаурил етилсульфат натрію, кокоамідопропілбетаїн, кокомоноетиламін, духи, PEG 150 дистеарат, гліцерин, етилендіамінтетраоцтова кислота, полікваратеній-10). , D-пантенол, Euxyl K 120, бутильований гідрокситолуол, гідроксид натрію, вода)
ТАРЛІК ШАМПУНЬ. Висновок ДСЕЕ № 12.2-18-3/7218 від 17.11.2022р. Не є лікарським засобом. Реклама косметичного засобу. Повна інформація міститься в інструкції з використання косметичного засобу. Перед застосуванням обов’язково ознайомтеся з інструкцією з використання косметичного засобу і проконсультуйтесь з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. Виробник. Elegant Cosmed Pvt. Ltd., Plot No.-32 & 33, GIDC Kuvadаva, Rajkot-360023, Gujarat, Індія. Контакти: elegantcosmed.com.
Офіційний дистриб’ютор. ТОВ «АВІМ ГРУП», м.Київ, вул. Олексіївська 3, тел. 044-361-33-65
Історія використання компонентів, що входять до складу ТАРЛІК ШАМПУНЬ, налічує понад два століття. Дьоготь (кам'яновугільна смола) був вперше виявлений у 1665 році, а в медичних цілях став використовуватися з 1800-х років. Сьогодні кам'яновугільна смола включена до списку основних засобів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ). А також її використання схвалено Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA). Саліцилова кислота була вперше отримана з кори верби італійським хіміком Рафаелем Піріа в 1838. З того часу, завдяки своїм властивостям, вона широко і успішно застосовується в дерматології та косметології. Сьогодні важко уявити лікування деяких захворювань шкіри без саліцилової кислоти. Напевно, знайдеться не багато людей, які з підліткового віку не чули б про використання саліцилової кислоти при акне. Так само саліцилова кислота може бути використана при псоріазі та себорейному дерматиті, а особливо ефективно у комбінації з дьогтем. Дослідження показують, що 12-тижневий курс прийому кам'яновугільної смоли, у поєднанні з саліциловою кислотою, настільки ж ефективний при бляшковому псоріазі, як і препарати кальципотріол та бетаметазон.
Використанні джерела та література:
- Інструкція з використання косметичного засобу Тарлік шампунь.
- https://www.verywellhealth.com/coal-tar-products-for-psoriasis-2788383; Каменноугольная смола от псориаза - средство вековой давности остается безопасным и действенным методом лечения; Дин Гудлесс, доктор медицины, 15 августа 2022.
- Р. Торсекарі Манджйот М. Гаутам. Місцева терапія при псоріазі // https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5518573/; – 08.2017.
- Дін Гудлес. Кам’яновугільна смола від псоріазу //https://www.verywellhealth.com/coal-tar-products-for-psoriasis-2788383; – 15 серпня 2022.
- Кім Блейклі та ін. Лікування псоріазу волосистої частини голови: сучасні перспективи // https://www. ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5683126/.
- Ненов П. та ін. Протигрибкова активність гелю вугільної смоли на Malassezia furfur in vitro. National Library of Medicine; Дерматологія; 1995;191(4):311-4.
- https://www.papaa.org/learn-about-psoriasis-and-psoriatic-arthritis/further-resources/scalp-psoriasis/ Використання шампунів з кам'яновугільною смолою при псоріазі.