У мене дуже чутлива шкіра, тому завжди обережно ставлюся до нових масок, але з цією маскою все ок, вона мені підійшла. Особливо подобається заспокійливий ефект МАС-К Пом'якшення і Відновлення, ніби шкіра отримує ковток свіжості та відпочинку. Після маски обличчя виглядає більш доглянутим, а шкіра стає м'якою, ніжною на дотик. ❤️ Окремий плюс за зручну упаковку, бо маска видавлюється порційно та не контактує весь об'єм з шкірою рук.