Довгий час мене турбували дрібні “пупирки” на стегнах, дерматолог сказав, що це фолікулярний кератоз, і шкіра ще й постійно була сухою та шорсткою. Тому спеціаліст рекомендував користуватися ТОПI+ емульсією для тіла. Після першого нанесення відчула, що шкіра стала м’якшою і більш зволоженою, зменшилося відчуття сухості. Емульсія шільна, кремова, добре розподіляється по шкірі, не залишає липкості. Шкіра на стегнах тепер виглядає більш рівною і доглянутою, на дотик м'яка, зникла шорсткість. Для мене ця емульсія стала базовим доглядом, яка реально допомагає тримати стан під контролем.