Очищення проблемної шкіри часто вимагає особливого догляду та зусиль. Якщо у вас є запальні прищі, вибір правильного засобу для вмивання може стати першим кроком у боротьбі з висипами. Це допоможе позбавити вашу шкіру від бактерій, які проникають у закупорені волосяні фолікули та призводять до запалень. Ретельне очищення також видаляє мертві клітини на поверхні вашої шкіри, що полегшує шкірі поглинання лікувальних засобів від прищів.

У цій статті ми розповімо про особливості та різновиди форм засобів для вмивання із бензоїл пероксидом.

 

Коли необхідні засоби для вмивання з бензоїл пероксидом?

Щоб допомогти контролювати висипання, які найчастіше виникають через надмірну кількість бактерії C.acne, необхідний м’який засіб для вмивання, але достатньо сильний, щоб очистити вашу шкіру. Жорсткі миючі засоби та скрабування негативно впливатимуть на шкіру, адже можуть спровокувати подразнення, що може сприяти спалаху прищів.

Якщо ваша шкіра схильна до появи висипів, не зволікайте, зверніться до свого дерматолога. Лікар підбере необхідні вам засоби для догляду за шкірою, профілактики чи лікування акне. Професійне очищення та вмивання є невід'ємним етапом у щоденній рутині догляду за шкірою. 

Тож, який засіб буде ефективним при запальних висипах, спровокованих бактеріями C.acne?

В серії Perolite™️ представлені засоби для очищення від прищів. Саме ці засоби містять бензоїл пероксид, що ефективно бореться з причиною акне - бактерія C.acne.

Засоби для вмивання Perolite™️ можливі у рідкій формі та у формі мила.

Серед представлених варіантів можливі різні концентрації активного компоненту - бензоїл пероксиду:

 • Засіб для вмивання Perolite Face Wash 1% - для дуже чутливої шкіри та при ремісії.

 • Засіб для вмивання Perolite Face Wash 2% - при чутливій шкірі та у стадії ремісії.

 • Засіб для вмивання Perolite Face Wash 3% -  для пацієнтів зі звичайною шкірою, а також ефективний у стадії загострення акне.

 • Мило Perolite з бензоїл пероксидом - 2,5% - підходить для звичайної шкіри у стадії ремісії.

 • Мило Perolite Plus з бензоїл пероксидом 1,25% та кліндаміцином 0,1% - застосовується пацієнтами з чутливою шкірою у стадії загострення акне.

Однак, важливо використовувати бензоїл пероксид з обережністю, оскільки не правильне застосування може призвести до подразнення та сухості шкіри. Ось деякі поради щодо використання бензоїл пероксиду:

 • Почніть з низької концентрації: наприклад, 1% або 2,5%  і поступово збільшуйте концентрацію,, якщо ваша шкіра добре переносить лікування.

 • Витримуйте інтервали: застосовуйте засіб раз на день, щоб уникнути надмірного впливу на шкіру.

 • Використовуйте зволожуючі засоби: після використання бензоїл пероксиду неодмінно використовуйте зволожуючий засіб для запобігання сухості та подразнення шкіри.

 • Уникайте контакту з очима та ділянкою навколо очей: оскільки це може спричинити подразнення.

 • Застосовуйте за допомогою дозатора: щоб уникнути надлишкової дози компоненту використовуйте спочатку засоби з дозатором, як у Perolite Face Wash. Це дозволить точно дозувати кількість продукту.

 • Зверніть увагу на реакцію шкіри: якщо ви відчуваєте сильне подразнення, почервоніння або сухість шкіри, припиніть використання бензоїл пероксиду та зверніться до дерматолога.

Незважаючи на те, що бензоїл пероксид може бути ефективним засобом для боротьби з акне, важливо пам'ятати, що кожна людина має різну чутливість шкіри, тому реакція може відрізнятися. Якщо ви маєте сумніви або питання стосовно використання цих засобів, краще звернутися до лікаря-дерматолога для отримання поради та індивідуального підходу у лікуванні.