Погодні умови, особливо в осінньо-зимній період часто завдають негативного впливу на шкіру. Причинами можуть бути вітер, низька температура, сухе повітря в приміщеннях. Щоб уникнути подразнень та пошкоджень шкірі, які провокують ці фактори необхідно захищати шкіру. На допомогу у таких випадках, найчастіше приходить cold cream.

Cold-cream – це один із засобів для догляду за обличчям, який століттями використовувався для чоловіків, жінок та дітей. 

Як працює цей популярний засіб? Чим особлива його історія походження та найголовніше, кому підходить колд крем та як вибрати необхідний засіб – розповідаємо далі у статті.

 

Що таке cold cream та як він виник?

Назва cold cream («колд крем») походить від історичного факту, що він прохолодний і освіжаючий при нанесенні на шкіру. Він відомий своїми ніжними та поживними властивостями, що робить його універсальним, адже крем підійде для всіх типів шкіри, включаючи суху та чутливу.

Декілька століть тому, колд-крем виготовляли із суміші води, олії та воску, яка створювала густу кремоподібну емульсію, яку можна використовувати для видалення бруду, макіяжу та інших забруднень зі шкіри.

З давнини, основна місія колд-крему полягала у тому щоб створити бар’єр на поверхні шкіри, який запобігав би втраті вологи та захищав від подразників зовнішнього середовища. Олія та віск у складі крему діяли як пом’якшувачі, які сприяли розгладженню шкіри, а вода зволожувала та освіжала.

Витоки колд крему можна простежити до стародавніх цивілізацій, таких як греки та єгиптяни, які використовували суміш олій, бджолиного воску та рожевої води для очищення та зволоження шкіри. Однак термін «колд крем» конкретно стосується формули, розробленої в 1800-х роках французьким хіміком Теофілем ЛеКлерком.

Колд крем продовжував набувати популярності по всій Європі і зрештою потрапив до Сполучених Штатів, де його прийняли як голлівудські зірки, так і любителі краси. Крем був особливо популярний у 1950-х і 1960-х роках, і донині він залишається класичним засобом для догляду за шкірою.

З роками основна формула колд крему була модифікована та адаптована відповідно до різних типів шкіри та вподобань.

 

Сучасне рішення: як обрати колд крем?

Новітні технології не стоять на місці. Замість гливкої, маслянистої текстури, на заміну приходять нові види колд крему, які так само захищають шкіру, живлять та зволожують. Та при цьому, сучасний колд крем має ніжну, легку текстуру, яка швидко вбирається та не спричиняє дискомфорту.

Сьогодні на ринку косметики представлений широкий  вибір кремів, які дбають про захисний бар'єр шкіри, не дають  зовнішнім чинникам негативно впливати на її стан та  сприяють всебічному здоровому вигляду.

Dermolite Emollient - створений спеціально для ефективного зволоження, живлення та турботи за шкірою усіх типів. 

Завдяки своєму складу крем Dermolite Emollient здатний:

☑️ глибоко проникати в шкіру;

☑️ утримувати вологу;

☑️ покращувати захисні функції;

☑️ пришвидшувати регенеративні процеси.

Одним з основних компонентів крему Dermolite Emollient є алантоїн, що ціниться в першу чергу за свої регенеративні властивості. Алантоїн:

▪️стимулює синтез колагену;

▪️пришвидшує загоєння ран;

▪️зменшує ймовірність утворення келоїдних рубців;

▪️сприяє відновленню здорової шкіри;

▪️має антисептичні, кератолітичні та антиоксидантні властивості;

▪️є цінним зволожуючим засобом;

▪️покращує захисний бар’єр;

▪️звужує пори;

▪️зменшує подразнення;

▪️пом'якшує і живить шкіру.

Ще одним цінним інгредієнтом крему Dermolite Emollient є масло дерево Ши. Цей компонент є джерелом жирних кислот та вітамінів, що робить шкіру більш пружною та еластичною. 

Масло Ши:

✔️ сприяє відновленню клітин та утворенню колагену

✔️ пришвидшує загоєння ран

✔️ заспокоює алергічні реакції шкіри

✔️ інтенсивно зволожує, не забиваючи при цьому пори.

Крім того крем Dermolite Emollient містить в своєму комплексі ряд антиоксидантів, таких як лецитин, токоферол (вітамін-Е), екстракт бурих водоростей, що у сукупності допомагають покращити стан шкіри, посилюють захисний бар’єр та активують внутрішньоклітинні обмінні процеси.

Зрештою, чи варто вам використовувати колд крем під час щоденного догляду, залежить від вашого індивідуального типу шкіри та потреб. Для цього звертайтесь до дерматолога або спеціаліста з догляду за шкірою, щоб отримати індивідуальні рекомендації.